Baška Voda - Bungalov | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

 • Info - nouzový stav více

Baška Voda - Bungalov

Kemp Baško Polje

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná / polpenzia / večera

Pláž: okruhliaková

Vybavenie kempu: požičovňa šport. potrieb, reštaurácia, samoobsluha, pekáreň, ihrisko na basketbal, malý futbal, volejbal, stolný tenis, recepcia so zmenárenskou a poštovou službou, trampolíny pre deti.

Popis miesta

BAŠKA VODA

Ak túžite po dovolenke v Chorvátsku v rušnom letovisku s nádhernými štrkovými plážami, priezračným morom a širokým kultúrnym vyžitím, potom určite zavítajte do Bašky Vody. Letovisko Baška Voda je jednou z najnavštevovanejších destinácií na Makarskej riviére. Jedinečný charakter celej oblasti vytvára veľkolepá scenéria horského masívu Biokovo, ktoré so svojím najvyšším bodom 1 762 m lemuje celé pobrežie. Baška Voda patrí k tým živším turistickým strediskám, kde nie je o zábavu núdza.

NÁŠ TIP! Živá kamera priamo z městeška Baška Voda TU!

KEMP BAŠKO POLJE

Kemp Baško Polje, kde máme okrem iného ubytovania (mobilhome, stan, bungalov) umiestnené aj naše bungalovy, sa nachádza asi 1,5 km južne od mestečka Baška Voda. Baško Polje je o poznanie pokojnejší, než neďalekej mestečko, ale aj tu je možné zavítať do reštaurácie či plážového baru. Jedná sa o rozsiahlejšie a dobre vybavený kemp. K dispozícii sú ihriská na basketbal, plážový volejbal, malý futbal, bowls, ďalej potom samoobsluha, pekáreň, poštové, zmenárenská a informačná služba, detské ihrisko, dve reštaurácie atď. Celý kemp, vrátane časti, kde sú umiestnené naše ubytovanie, je krytý vysokými borovicami chrániacimi pred slnkom.

MUROVANÉ BUNGALOVY

Bungalov pre 2 osoby

 • Bungalov štúdiového typu s dvoma lôžkami bez možnosti prístelky v dennej miestnosti s kuchynským kútom a klimatizáciou, WC, sprchový kút a malá terasa.
 • Bungalov apartmánového typu s možnosťou prístelky v dennej miestnosti. Oddelená spálňa s francúzkou posteľou, denná miestnosť s kuchynským kútom a klimatizáciou, WC, sprchový kút, terasa.

Bungalov pre 3 osoby

 • Bungalov apartmánového typu s možnosťou prístelky. Dve oddelené spálne - 1 x s francúzskou posteľou, v druhej 3. lôžko + prístelka formou postele na poschodí. Denná miestnosť s kuchynským kútom a klimatizáciou, WC, sprchový kút, terasa. Po vypredaní bungalovov 1/2 sú k dispozícii tieto bungalovy ako bungalovy 1/2, kedy spálňa s poschodovou posteľou je uzamknutá.

Bungalov pre 4 osoby

 • Bungalov apartmánového typu s možnosťou prístelky v dennej miestnosti. Dve oddelené spálne, denná miestnosť s kuchynským kútom a klimatizáciou, WC, sprchový kút, terasa.

Stravovanie:

 • vlastné (plne vybavená kuchyňa)
 • polpenzia 18 € / os. / deň (úhrada na mieste)
 • večera 10 € / os. / deň (úhrada na mieste)

Pozn.: Ceny jou iba orientačné - z roku 2019. Raňajky i večere formou bufetu. Stravu možno objednať na ľubovoľný termín a počet osôb. Objednanie aj úhrada až na mieste.

Možnosti:

 • celodenné výlety loďou s programom na okolité ostrovy Brač, Hvar
 • neďalekej mestečko Baška Voda s širokým kultúrnym i športovým vyžitím
 • autobusom do Splitu, Makarskej, Dubrovníka
 • ojedinelé podmienky pre cyklo i horskú turistiku
 • možnosť zapožičania športových potrieb u delegátov našej CK priamo v kempe Baško Polje
 • prechádzky do mestečiek Baška Voda, Brela, Promajna, Krvavica, Makarska

Termín a ceny

Uvedené ceny sú vždy za osobu / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie, autobusovú dopravu (len v prípade zájazdov autobusom), klimatizáciu, posteľnú bielizeň, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2€ / noc, os. 12-18 rokov: 1,2€ / noc), registračný poplatok 1,5 € / osoba / pobyt, cestovné poistenie, parkovné (3,5 € / noc).

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 100% - neobsadené lôžko (z ceny ubytovania / os.)
 • 5 € / noc - domáce zvieratko
 • 40 € - prístelka pre deti do 15 rokov / 7 nocí - možná len u 4-lôžkových bungalovov

 

Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena

Doprava

A) Autobusová doprava - Chorvátsko

Je zabezpečená z Bratislavy vždy v podvečer dňa uvedeného v cenníku (vždy piatok). 

Pre Vašu istotu a pohodlie pri cestovaniu sme pripravili rezervačnú ponuku miesteniek za úhradu 4 EUR / osoba. Vydaná miestenka garantuje vybrané sedadlo pri ceste z Bratislavy do cieľového miesta a späť. V prípade záujmu si miestenku musia kúpiť všetky osoby uvedené v Zmluve o zájazde.

Ceny za autobusovú dopravu z Bratislavy a zpet:

Mali Lošinj: 106 EUR / os. (vrátane trajektu)
Baška Voda: 102 EUR / os.
Primošten: 98 EUR / os.
Biograd n. Moru: 98 EUR / os.

O cenách samostatné autobusovej dopravy (bez objednávky ubytovania) sa môžete informovať v našej cestovnej kancelárii.

Všetky vyššie uvedené informácie (vr. cien) sa týkajú iba autobusovej dopravy, ktorá je priamo organizovaná našou CK - teda dopravy pre destinácie Mali Lošinj, Biograd na Moru, Primošten a Baško Polje. Termíny, v ktorých organizujeme vlastnú autobusovú dopravu pre tieto destinácie sú však od tohtoročnej sezóny obmedzené len na niektoré termíny. Tieto termíny sú vždy uvedené v rámci jednotlivých zájazdov tu na webe (ikonka autobusu), popr. v našom katalógu. V ostatných termínoch a u ďalších destinácií, ktoré nie sú uvedené vyššie, Vám však radi pomôžeme so zaistením dopravy od niektorej z partnerských spoločností.

B) Vlastná doprava

Klienti idúci vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov aj. v "Pokynoch na cestu", ktoré zasielame 7-10 dní pred odchodom. Klienti idúci vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

Poistenie

Radi Vám sprostredkujeme cestovné poistenie od Allianz poisťovne. Presné znenie poistné zmluvy získate v cestovnej kancelárii.

 Allianz pojišťovna, a.s. - za príplatky nižšie (v EUR)

 
Počet dní osoby 15 - 70 rokov děti do 15ti rokov osoby nad 70 rokov
4 7,3 3,7 21,9
8 11,6  5,8 34,8
10 14,4 7,2 43,2
12 17,4 8,7 52,1
15 21,7 10,9 65,1
22 28,9 14,5 86,7
 
Poistenie obsahuje:
 • poistenie liečebných nákladov: náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí bez limitu, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do nemocnice, prevoz chorého späť do SR, náklady na repatriáciu
 • poistenie storna zájazdu - poistná suma do 20.000, - Kč, spoluúčasť 20%. Poistenie batožiny - poistná suma do 20.000, - Kč
 • úrazové poistenie - smrť následkom úrazu 200.000, - Kč, trvalé následky úrazu pomernej plnenie z poistnej sumy 400.000, - Kč, denné odškodné za dobu nevyhnutného liečenia 100, - Kč / deň
 • poistenie zodpovednosti za škodu - za škody na zdraví alebo usmrtením 2.000.000, - Kč, škody na jednej veci 1.000.000, - Kč, škody spôsobené psom alebo mačkou na zdraví či majetku 20.000, - Kč, spoluúčasť 5.000, - Kč / poisťná udalosť
 • doplnkové asistenčné služby - právnu pomoc, opatrovník, strata dokladov, odcudzenie dokladov

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár