Baška Voda - Apartmán | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Baška Voda - Apartmán

Apartmány Nikolina

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná

Pláž: štrková

Možnosti v mieste: reštaurácie, bary, kaviarne, diskotéky, samoobsluhy, pekárne, stánky, atrakcie pre deti, vodné atrakcie, tenisové kurty, volejabalové ihrisko, požičovne bicyklov, skútrov, kultúrne večery.

Popis miesta

BAŠKA VODA

Nádherné kamienkové pláže, priezračné more, a dych berúci výhľad na horský masív. To je letovisko Baška Voda. Jedno z najnavštevovanejších turistických stredísk. Baška Voda patrí k tým živším turistickým strediskám, kde nie je o zábavu núdza. Plážové bary so živou hudbou, kaviarne, diskotéky, množstvo obchodíkov a stánkov so suvenírmi, prístav plný výletných lodí a vodných atrakcií. Avšak nielen za zábavou, ale predovšetkým za nádhernými prírodnými scenériami sa sem - do živého letoviska Baška Voda - stojí za to vypraviť.

NÁŠ TIP! Živá kamera priamo z mestečka Baška Voda - TU!

APARTMÁNY BAŠKA VODA

Apartmány Baška Voda sú moderné apartmány v samom srdci Bašky Vody. Domový komplex je umiestnený v časti s hotelovými kapacitami v bezprostrednej blízkosti promenády a cca 200 metrov od prekrásnych štrkových pláží. Každý apartmán má k dispozícii plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu a balkón. Samozrejmosťou každého apartmánu je klimatizácia, sat. TV a Wi-Fi.

Apartmán 2+2 až pre 4 osoby

 • 4 lôžkový klimatizovaný byt so spálňou s manželskou posteľou, priestrannou obývacou izbou s kuchyňou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, sociálnym zariadením s vaňou, balkónom.

Apartmán 4+2 až pre 6 osob

 • 6 lôžkový klimatizovaný byt s 2 spálňami s manželskými alebo samostatnými lôžkami, priestrannou obývacou izbou s kuchyňou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, sociálnym zariadením a vaňou, balkónom. 

Stravovanie:

 • vlastné

Možnosti:

 • celodenné výlety loďou s programom na okolité ostrovy Brač, Hvar
 • mestečko Baška Voda so širokým kultúrnym i športovým vyžitím
 • autobusom do Splitu, Makarskej, Dubrovníka
 • ojedinelé podmienky pre cyklo aj horskú turistiku
 • možnosť zapožičania športových potrieb u delegátov našej CK v autokempe Baško Polje
 • prechádzky do mestečiek Baška Voda, Brela, Promajna, Krvavica, Makarska

Termín a ceny

Uvedené ceny sú vždy za apartmán / pobyt.

MOŽNOSŤ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY!!!

Cena zahŕňa: ubytovanie za apartmán, klimatizáciu, posteľnú bielizeň, služby delegáta, poplatok za el. a vodu, záverečné upratovanie.

Cena nezahŕňa (hradí sa na mieste):  pobytová taxa (os. nad 18 rokov - 10 HRK / deň, osoby 12 - 18 rokov - 5 HRK / deň), garáž - 5 € / noc , 10 € / noc - pobyt so psom (max do 10 kg), vratná kaucia - 50 €

 

 


Od do Počet nocí Doprava Cena

Doprava

A) Autobusová doprava - Chorvátsko

Je zabezpečená z Bratislavy vždy v podvečer dňa uvedeného v cenníku (vždy piatok). 

Pre Vašu istotu a pohodlie pri cestovaniu sme pripravili rezervačnú ponuku miesteniek za úhradu 4 EUR / osoba. Vydaná miestenka garantuje vybrané sedadlo pri ceste z Bratislavy do cieľového miesta a späť. V prípade záujmu si miestenku musia kúpiť všetky osoby uvedené v Zmluve o zájazde.

Ceny za autobusovú dopravu z Bratislavy a zpet:

Mali Lošinj: 106 EUR / os. (vrátane trajektu)
Baška Voda: 102 EUR / os.
Primošten: 98 EUR / os.
Biograd n. Moru: 98 EUR / os.

O cenách samostatné autobusovej dopravy (bez objednávky ubytovania) sa môžete informovať v našej cestovnej kancelárii.

Všetky vyššie uvedené informácie (vr. cien) sa týkajú iba autobusovej dopravy, ktorá je priamo organizovaná našou CK - teda dopravy pre destinácie Mali Lošinj, Biograd na Moru, Primošten a Baško Polje. Termíny, v ktorých organizujeme vlastnú autobusovú dopravu pre tieto destinácie sú však od tohtoročnej sezóny obmedzené len na niektoré termíny. Tieto termíny sú vždy uvedené v rámci jednotlivých zájazdov tu na webe (ikonka autobusu), popr. v našom katalógu. V ostatných termínoch a u ďalších destinácií, ktoré nie sú uvedené vyššie, Vám však radi pomôžeme so zaistením dopravy od niektorej z partnerských spoločností.

B) Vlastná doprava

Klienti idúci vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov aj. v "Pokynoch na cestu", ktoré zasielame 7-10 dní pred odchodom. Klienti idúci vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

Poistenie

Radi Vám sprostredkujeme cestovné poistenie od Allianz poisťovne. Presné znenie poistné zmluvy získate v cestovnej kancelárii.

 Allianz pojišťovna, a.s. - za príplatky nižšie (v EUR)

 
Počet dní osoby 15 - 70 rokov děti do 15ti rokov osoby nad 70 rokov
4 7,3 3,7 21,9
8 11,6  5,8 34,8
10 14,4 7,2 43,2
12 17,4 8,7 52,1
15 21,7 10,9 65,1
22 28,9 14,5 86,7
 
Poistenie obsahuje:
 • poistenie liečebných nákladov: náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí bez limitu, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do nemocnice, prevoz chorého späť do SR, náklady na repatriáciu
 • poistenie storna zájazdu - poistná suma do 20.000, - Kč, spoluúčasť 20%. Poistenie batožiny - poistná suma do 20.000, - Kč
 • úrazové poistenie - smrť následkom úrazu 200.000, - Kč, trvalé následky úrazu pomernej plnenie z poistnej sumy 400.000, - Kč, denné odškodné za dobu nevyhnutného liečenia 100, - Kč / deň
 • poistenie zodpovednosti za škodu - za škody na zdraví alebo usmrtením 2.000.000, - Kč, škody na jednej veci 1.000.000, - Kč, škody spôsobené psom alebo mačkou na zdraví či majetku 20.000, - Kč, spoluúčasť 5.000, - Kč / poisťná udalosť
 • doplnkové asistenčné služby - právnu pomoc, opatrovník, strata dokladov, odcudzenie dokladov

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár