Kurz angličtiny pri mori | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
Kurz angličtiny pri mori

Kurz angličtiny pri mori

Dlho ste nehovorili anglicky a chcete si to pripomenúť? Poznáte gramatiku, ale konverzácia Vám robí problémy? Potrebujete si precvičiť angličtinu a nebaví Vás sedieť v triede? Potrebujete získať istotu v každodennej komunikácii? Práve pre Vás je tu zážitková "výučba" anglického jazyka alebo nechajte učebnice doma!

Celý koncept je založený na prirodzenej forme výučby. V rámci výletov a zážitkov precvičíte svoju angličtinu napríklad pri vychádzke na bicykli, dobrodružstve na raftoch alebo pri tradičnej chorvátskej večeri v miestnej krčmičke - a ešte oveľa viac. Kurz je nastavený ako all-English-policy kurz, teda angličtina slúži ako hlavný jazyk pre komunikáciu v rámci jednotlivých aktivít ako s lektorom, tak medzi jednotlivými účastníkmi kurzu - anglicky od začiatku do konca programu.

Náš profesionálny lektor sa Vám bude intenzívne venovať 3-4 hodiny denne, budete tak mať dostatočný priestor užiť si kúpanie, opaľovanie a ďalšie bežné aktivity na dovolenke pri mori. Tento pobyt je tak úplne ideálne pre spojenie letnej dovolenky s rodinou, partnerom, priateľmi a časom pre seba - aktivitou, ktorá má naozaj zmysel a posunie Vás zase trochu ďalej a na ktorú treba inokedy v roku nemáte dostatok času.

Ciele kurzu: Zlepšenie konverzačných schopností, upevnenie každodenné angličtiny, rozšírenie slovnej zásoby pri menej tradičných aktivitách, zdokonalenie produktívnych zručností, využitie angličtiny ako nástroja na komunikáciu, prekonanie strachu pri konverzácii.

 

Kde kurz prebieha? Baška Voda - kemp Baško Polje

V akom termíne? 8.7. - 15.7.2017

Aké si môžete vybrať ubytovanie? Mobilhome, karavany, bungalovy

Doprava? Autobus či vlastné

  Mobilhome Karavan Bungalov
1 osoba 349 € X 330 €
2 osoby 331 € 296 € 312 €
3 osoby 315 € 275 € 296 €
4 osoby 294 € 252 € 276 €


Uvedené ceny sú pre účastníka kurzu.

Pre doprovod - bez účasti kurzov a výletov zľava 74 €.

Cena obsahuje: ubytovanie na 7 nocí, týždenný program pod vedením profesionálneho lektora, všetky aktivity: požičanie bicyklov, rafty, tradičná večera - rybárska bašta, posteľná bielizeň, pobytová taxa, služby delegáta, registračný poplatok v kempe, parkovné.

Alternatívne príplatky: doprava z Bratislavy (87 € / osoba), strava (polpenzia - 15 € / osoba / deň, večera - 8 € / osoba / deň), miestenka do autobusu - 4 € / osoba.

Pozn .: Účastníci budú ubytovaní po 2 osobách / mobilhome, bungalov, karavan - každá osoba bude mať k dispozícii vlastnú spálňu (iba Váš doprovod bude ubytovaný vo Vašej spálni).


Svoje rezervácie môžete vykonať na tel.00421903288572, prostredníctvom e-mailu info@atlas-adria.sk alebo na našom chate.

Budeme sa tešiť!

 

Activity English Course