Zľavy a výhody | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Zľavy a výhody
Zľavy a výhody

Zľavy a výhody

Milí cestovatelia!

Hoci sú naše ceny už aj tak veľmi príťažlivé, pripravili sme pre Vás rad zliav a zvýhodnení, ktorými Vás určite  potešíme!

DETI DO 6 ROKOV ZADARMO (bez nároku na lôžko)

Ak beriete na dovolenku svoje ratolesti, iste Vás poteší, že jedno dieťa do 6tich (5,99) rokov na jednu ubytovaciu jednotku (chata, karavan, mobilhome (platí len pre Baško Polje), bungalov, stan, safari bungalov, apartmány Valentino Baška Voda, apartmány Promajna, apartmány Čiovo) máte vždy zadarmo! U apartmánov Irena v Pakoštane je zadarmo jedno dieťa do 4 (3,99) rokov.

ZĽAVY FIRST MINUTE

Objednajte si svoj zájazd do Chorvátska v dostatočnom predstihu a získate od nás zľavu až 15%! Zľavu First minute môžete uplatniť až do konca februára 2018. Túto zľavu (na rozdiel od Last minute) môžete u zájazdov do chát, mobilhomov (Baško Polje), safari bungalovou, karavanov, stanov kombinovať s vernost. zľavou.

 

VERNOSTNÁ ZĽAVA

Vernosť sa v dnešnej dobe musí náležite oceniť ... a tak sme sa pre tento rok opäť rozhodli potešiť verných klientov malou pozornosťou - zľavou 3% z ceny ubytovania. Vernostná zľava sa vzťahuje len k zájazdom (min. 7 nocí) do chát, karavanov, stanov, safari bungalovov, mobilhomov (iba Baško Polje) a bungalovov. Nevzťahuje sa však na zájazdy Last minute a na špeciálnu ponuku pre kolektivy.