Zľavy a výhody | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
Zľavy a výhody
Zľavy a výhody

Zľavy a výhody

Milí cestovatelia!

Hoci sú naše ceny už aj tak veľmi príťažlivé, pripravili sme pre Vás rad zliav a zvýhodnení, ktorými Vás určite  potešíme!

DETI DO 6 ROKOV ZADARMO (bez nároku na lôžko)

Na ubytovanie úplne zadarmo bude mať Vaše najmenšie ratolesť nárok u všech našich vlastných zájazdov: Mali Lošinj - Safari bungalovy, Biograd na Moru - Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy, Primošten - mobilhomy, Safari bungalovy, karavany, Baško Polje - mobilhomy, karavany, stany. Dieťa do 6 rokov nemá nárok na lôžko. Cena autobusovej dopravy je jednotná, bez ohľadu na vek osôb.

V týždňoch 11.7. - 18.7. a 15.8. - 22.8. 2020 v kempe Soline - Biograd na Moru je v rámci špeciálnej akcie pre rodiny s deťmi vek dieťaťa ZADARMO predĺžený do 12-tich rokov - viac info pozrite na stranke Family week.

Rovnako tak je vek dieťaťa ZADARMO predĺžený až do 12 rokov (pri vybraných termínov) pre zájazdy do mobilných domov v Baško Polje.

ZĽAVY FIRST MINUTE

Objednajte si svoj zájazd do Chorvátska v dostatočnom predstihu a získate od nás zľavu 10%! Zľavu First minute môžete uplatniť až do konca februára 2020. Túto zľavu (na rozdiel od Last minute) môžete u zájazdov a pobytov do mobilhomov (Baško Polje, Adriatic - Primošten), safari bungalovov, (Lošinj, Biograd na Moru a Primošten), karavanov (Primošten a Baško Polje) a stanov kombinovať s vernostnou zľavou.

Prehľad zliav First minute:

Mali Lošinj - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 29.2.2020

Biograd na Moru - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do29.2.2020

Primošten - mobilhomy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 29.2.2020

Primošten - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 29.2.2020

Primošten - karavany: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 29.2.2020

Baško Polje - mobilhomy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 29.2.2020

Baško Polje - karavany, stany: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 29.2.2020

VERNOSTNÁ ZĽAVA

Vernosť sa v dnešnej dobe musí náležite oceniť ... a tak sme sa pre tento rok opäť rozhodli potešiť verných klientov malou pozornosťou - zľavou 3% z ceny ubytovania. Vernostná zľava sa vzťahuje len k zájazdom (min. 7 nocí) do karavanov, stanov, safari bungalovov, mobilhomov (iba Baško Polje a Primošten). Nevzťahuje sa však na zájazdy Last minute a na špeciálnu ponuku pre kolektivy. 

Pozn. : Našimi vernými zákazníkmi sú všetci, ktorí s nami za posledné tri roky vycestovali.

ŠPECIÁLNE AKCIE 2020

Pre letnú sezónu 2019 sme pre Vás opäť pripravili širokú škálu akčných týždňov, zliav, výhod a balíčkov. Veríme, že si každý z Vás nájde akčnú ponuku, ktorá úprimne poteší! Bude to snáď jeden z "dotovaných" zájazdov pre seniorov? Alebo pôjdete k moru na 14 nocí za cenu len 11 nocí? A alebo urobíte radosť svojim deťom a zúčastníte sa jedného z našich Family week s pestrým animačným programom? Každopádne veríme, že si každý z Vás medzi našimi špeciálnymi akciami nájde to svoje ...

FAMILY WEEK 2020 - Špeciálny týždne pre rodiny s deťmi

Myslíme opäť aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! A preto sme pre Vás pripravili už tradičné špeciálné týždne pre rodiny s deťmi. Tento rok sa budú oba dva týždne Family week konať v kempe Soline v Biograde na Moru, kde je pre Vás pripravených celkom 12 safari bungalovov, z ktorých 4 sú na mieru ušité rodinám s deťmi - tzv. Kids friendly Safari bungalovy. V rámci týchto týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti, o ktorý sa každý deň v dopoludňajších a podvečerných hodinách postarajú naši animátori, a vy si zatiaľ môžete riadne zrelaxovať.

K tejto akcii sa navyše viažu zľavy pre deti:

  • Jedno dieťa do 12-tich rokov úplne ZADARMO,
  • 2. a 3. dieťa s 20% zľavou!

Viac info k tejto špeciálnej akcii pozri FAMILY WEEK.

"DOTOVANÉ" zájazdy do Chorvátska PRE SENIOROV 55+

Tento rok opäť veľmi potešíme okrem iného aj tých, ktorí si regeneráciu organizmu pri Jadrane iste zaslúži a tiež potrebujú najviac - seniorov nad 55 rokov. Vo vybraných májových, júnových a zářiových termínoch môžete navštíviť Vaše obľúbené letoviská - Mali Lošinj, Baška Voda, Biograd na Moru či Primošten naozaj veľmi výhodne! Viac pozri DOTOVANÉ ZÁJAZDY PRE SENIOROV 55+.

AKCIA 9=7 NOCÍ A 14=11 NOCÍ

V sezóne 2020 si môžete vo vybraných termínoch a destináciách užiť 2 - 3 noci navyše, a to na náš účet! V rámci tejto akcie platíte 7 nocí, avšak v skutočnosti si na dovolenke budete užívať 2 noci navyše. Ak sa rozhodnete si tento rok pri mori zarelaxovať ešte o trochu dlhšie, môžete sa u nás v rámci tejto našej akcie ubytovať na 14 nocí, a to za cenu len 11 nocí! Zvyšné 3 noci od nás dostávate ako darček! Viac info ZDE.

AKCIA "VYBER SI SVOJ TERMÍN"

Neradi cestujete cez víkend a radi by ste vyrazili na dovolenku už treba vo štvrtok? Alebo by ste sa u nás radi ubytovali len na pár nocí? Nie je problém! Vo všetkých nižšie uvedených termínoch si u nás môžete bez akýchkoľvek ďalších poplatkov objednať ľubovoľný počet nocí:

Obdobie 9.5. - 13.6. 2020

Obdobie 5.9. - 26.9. 2020

Akcia platí pre pobyty v Safari bungalovoch (Lošinj, Primošten, Biograd na Moru), v mobilných domoch (Primošten, Baško Polje), karavany (Primošten, Baško Polje) a stany (Baško Polje).

V ostatných termínoch (teda v období 13.6. - 5.9. 2020) Vám samozrejme tiež radi vyjdeme v ústrety s individuálnym termínom Vášho pobytu, a to za príplatok 5% z ceny ubytovania.