Zľavy a výhody | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Zľavy a výhody
Zľavy a výhody

Zľavy a výhody

Milí cestovatelia!

Hoci sú naše ceny už aj tak veľmi príťažlivé, pripravili sme pre Vás rad zliav a zvýhodnení, ktorými Vás určite  potešíme!

DETI DO 6 ROKOV ZADARMO (bez nároku na lôžko)

Na ubytovanie úplne zadarmo bude mať Vaše najmenšie ratolesť nárok u týchto zájazdov: Poreč - mobilhomy a karavany, Mali Lošinj - Safari bungalovy, apartmány Antonieta, Biograd na Moru - Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy, Primošten - mobilhomy, Safari bungalovy, karavany, Baško Polje - mobilhomy, karavany, stany. Dieťa do 6 rokov nemá nárok na lôžko. Cena autobusovej dopravy je jednotná, bez ohľadu na vek osôb.

V týždňoch 13.7. - 20.7. a 17.8. - 24.8. 2019 v kempe Soline - Biograd na Moru je v rámci špeciálnej akcie pre rodiny s deťmi vek dieťaťa ZADARMO predĺžený do 12-tich rokov - viac info pozrite na stranke Family week 2019.

ZĽAVY FIRST MINUTE

Objednajte si svoj zájazd do Chorvátska v dostatočnom predstihu a získate od nás zľavu až 15%! Zľavu First minute môžete uplatniť až do konca februára 2019. Túto zľavu (na rozdiel od Last minute) môžete u zájazdov a pobytov do mobilhomov (Baško Polje, Adriatic - Primošten), safari bungalovov, (Lošinj, Biograd na Moru a Primošten), karavanov (Primošten a Baško Polje) a stanov kombinovať s vernostnou zľavou.

Prehľad zliav First minute:

Mali Lošinj - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 28.2.2019

Biograd na Moru - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 28.2.2019

Primošten - mobilhomy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 28.2.2019

Primošten - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 28.2.2019

Primošten - karavany: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 28.2.2019

Baško Polje - mobilhomy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 28.2.2019

Baško Polje - karavany, stany: 15% pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu do 28.2.2019

VERNOSTNÁ ZĽAVA

Vernosť sa v dnešnej dobe musí náležite oceniť ... a tak sme sa pre tento rok opäť rozhodli potešiť verných klientov malou pozornosťou - zľavou 3% z ceny ubytovania. Vernostná zľava sa vzťahuje len k zájazdom (min. 7 nocí) do chát, karavanov, stanov, safari bungalovov, mobilhomov (iba Baško Polje a Primošten). Nevzťahuje sa však na zájazdy Last minute a na špeciálnu ponuku pre kolektivy. 

Pozn. : Našimi vernými zákazníkmi sú všetci, ktorí s nami za posledné tri roky vycestovali.

ŠPECIÁLNE AKCIE 2019

Pre letnú sezónu 2019 sme pre Vás opäť pripravili širokú škálu akčných týždňov, zliav, výhod a balíčkov. Veríme, že si každý z Vás nájde akčnú ponuku, ktorá úprimne poteší! Bude to snáď jeden z "dotovaných" zájazdov pre seniorov? Alebo pôjdete k moru na 14 dní za cenu jedného týždňa? A alebo urobíte radosť svojim deťom a zúčastníte sa jedného z našich Family week s pestrým animačným programom? Každopádne veríme, že si každý z Vás medzi našimi špeciálnymi akciami nájde to svoje ...

FAMILY WEEK 2019 - Špeciálny týždne pre rodiny s deťmi

Myslíme aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! A preto sme pre Vás opätovne pripravili špeciálny týždne pre rodiny s deťmi. Tento rok novo v kempe Soline v Biograde na Moru. V rámci celkom dvoch týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti každý deň, o ktorý sa postarajú naši animátori. Pre deti budú pripravené ranné rozcvičky, tvorivé dielničky, športové hry, karneval či chodník odvahy! O deti sa postaráme až 4 hodiny denne a vy si zatiaľ môžete poriadne zrelaxovať.

K tejto akcii sa navyše viažu zľavy pre deti:

  • Jedno dieťa do 12-tich rokov úplne ZADARMO,
  • 2. a 3. dieťa s 20% zľavou!

Viac info k tejto špeciálnej akcii pozri FAMILY WEEK.

"DOTOVANÉ" zájazdy do Chorvátska PRE SENIOROV 55+

Tento rok opäť veľmi potešíme okrem iného aj tých, ktorí si regeneráciu organizmu pri Jadrane iste zaslúži a tiež potrebujú najviac - seniorov nad 55 rokov. Vo vybraných májových, júnových a zářiových termínoch môžete navštíviť Vaše obľúbené letoviská - Baška Voda, Biograd na Moru či Primošten za naozaj veľmi výhodné ceny! Viac pozri DOTOVANÉ ZÁJAZDY PRE SENIOROV 55+.

2 TÝŽDNE ZA CENU 1 TÝŽDŇA

Hovorí sa, že človek začne na dovolenke odpočívať až asi po troch dňoch. Ľudskému organizmu skrátka chvíľu trvá, než si uvedomí, že je preč zo stresu všedného dňa a dostane do režimu "relaxácie, pohoda a bezstarostnosť". Nie je teda týždenné dovolenka príliš málo, aby ste si na dovolenke naozaj oddýchli? A čo takto oddýchnuť si pri mori o týždeň navyše a úplne zadarmo ?! Vo vybraných termínoch môžete využiť našej jedinečnej a neopakovateľnej akcie 2 týždne za cenu 1 týždňa, kedy platíte iba za 1 týždenné termín a druhý týždeň dostávate úplne ZADARMO. Viac informácií získate na 2 týždne za cenu 1 týždňa.

AKCIA "VYBER SI SVOJ TERMÍN"

Neradi cestujete cez víkend a radi by ste vyrazili na dovolenku už treba vo štvrtok? Alebo by ste sa u nás radi ubytovali len na pár nocí? Nie je problém! Vo všetkých nižšie uvedených termínoch si u nás môžete bez akýchkoľvek ďalších poplatkov objednať ľubovoľný počet nocí:

Obdobie 11.5. - 15.6. 2019

Obdobie 7.9. - 28.9. 2019

Akcia platí pre pobyty v Safari bungalovoch (Lošinj, Primošten, Biograd na Moru), v mobilných domoch (Primošten, Baško Polje), karavany (Primošten, Baško Polje) a stany (Baško Polje).

V ostatných termínoch (teda v období 15.6. - 7.9. 2019) Vám samozrejme tiež radi vyjdeme v ústrety s individuálnym termínom Vášho pobytu, a to za príplatok 5% z ceny ubytovania.