Doprava | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Doprava

 A) Autobusová doprava

Odchod a príchod DO BRATISLAVY

Autobusová doprava do Chorvátska je zabezpečená z Bratislavy, a to vždy vo večerných (spravidla medzi 18.00 - 20.00) odchodového dňa (resp. v piatok). Príchod späť do Bratislavy je vždy v nedeľu v ranných hodinách (spravidla medzi 3.00-6.00)

Zvoz a rozvoz

Zvozovej a rozvozovej prepravy do/z Bratislavy CK ATLAS Adria již neorganizuje. Každý klient si teda cestu do/z Bratislavy zabezpečuje sám - bez účasti CK.

Miestenky

Pre Vašu istotu a pohodlie pri cestovaní môžete využiť rezervačný ponuku miesteniek za úhradu 4 EUR/osoba. Vydaná miestenka garantuje vybrané sedadlo pri ceste z Bratislavy do cieľového miesta a späť. V prípade záujmu si musí kúpiť miestenky všetky uvedené osoby v ZoZ.

CENA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY
Ceny za autobusovú dopravu z Bratislavy a späť:

  • Mali Lošinj: 106 EUR / os. (vr. trajektu)
  • Baška Voda (Baško Polje): 102 EUR / os.
  • Biograd na Moru: 98 EUR / os.
  • Primošten: 98 EUR / os.

O cenách samostatnej autobusovej dopravy (bez objednávky ubytovania) sa môžete informovať v našej cestovnej kancelárii.

Všetky vyššie uvedené informácie (vr. cen) sa týkajú iba autobusovej dopravy, ktorá je priamo organizovaná našej CK - teda dopravy pre destinácie Mali Lošinj, Biograd na Moru, Primošten a Baško Polje. Termíny, v ktorých organizujeme vlastnú autobusovú dopravu sú však od tohtoročnej sezóny obmedzené len na niektoré termíny. Tieto termíny sú vždy uvedené v rámci jednotlivých zájazdov tu na webe (ikonka autobusu), popr. v našom katalógu. V ostatných termínoch a u ďalších destinácií (ktoré nie sú uvedené vyššie), Vám však radi pomôžeme so zaistením dopravy od niektorej z partnerských spoločností.

Pozn .: Vo výnimočných prípadoch využíva CK ATLAS Adria namiesto autobusu minibus.

B) Vlastná doprava

Klienti s vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov ai. Klienti s vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

C) Skupinové zájazdy

Pre skupinové zájazdy je autobusová doprava do Chorvátska zabezpečená z Bratislavy, prípadne za zmluvnú príplatok odkiaľkoľvek z ČR (príplatok bude vždy individuálne vykalkulované na základe dopytu). Podmienkou pre objednávateľa skupinového zájazdu je využitie zmluvného autobusového dopravcu ATLAS Adria a počet min. 16 platiacich osôb z jedného odchodového miesta. Prípadné doplnenie zostávajúcich miest v autobuse ďalšími klientmi CK neoprávňuje objednávateľa skupinového zájazdu požadovať od nich alebo od CK akýkoľvek príspevok na zmenu trasy.

 Pozn. : Všetky vyššie uvedené informácie sa týkajú našich vlastných zájazdov a pobytov: Mali Lošinj - Safari bungalovy, Biograd na Moru - Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy, Primošten - mobilhomy, klimatizované karavany a Safari bungalovy a Baško Polje - mobilhomy, klim. karavany a vybavené stany. Informácie k doprave u ostatných zájazdoch a pobytoch sú vždy uvedené v popise jednotlivých zájazdov, popr. Vám tieto informácie na dopyt radi zistíme.