Zľavy a výhody | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Zľavy a výhody
Zľavy a výhody

Zľavy a výhody

Milí cestovatelia!

Hoci sú naše ceny už aj tak veľmi príťažlivé, pripravili sme pre Vás rad zliav a zvýhodnení, ktorými Vás určite potešíme!

DETI DO 6 ROKOV ZADARMO (bez nároku na lôžko)

Na ubytovanie úplne zadarmo bude mať Vaše najmenšie ratolesť nárok u všetkých našich vlastných pobytov, teda: Mali Lošinj - Safari bungalovy; Biograd na Moru - Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy; Primošten - mobilhomy, Safari bungalovy; Baško Polje - karavany. Dieťa do 6 rokov nemá nárok na lôžko. U ostatných pobytov sú zľavy pre deti vždy uvedené u konkrétneho pobytu.

V týždňoch 10.7. - 17.7. a 14.8. - 21.8. 2021 v kempe Soline - Biograd na Moru je v rámci špeciálnej akcie pre rodiny s deťmi vek dieťaťa ZADARMO predĺžený do 12-tich rokov - viac info pozri Family week 2021.

1 dieťa do 12 rokov ZDARMA (s nárokom na lôžko)

Na ubytovanie úplne zadarmo bude mať Vaša ratolesť do 11,99 rokov nárok pri všetkých termínov pobytov v kempe Baško Polje - mobilhome. A navyše aj vaše druhé poprípade tretie dieťa do 11,99 rokov má nárok na zľavu 50% z ceny ubytovania. Túto zľavu nie je možné kombinovať so žiadnou inou zľavou. U ostatných pobytov sú zľavy pre deti vždy uvedené u konkrétneho pobytu.

ZĽAVY FIRST MINUTE

Objednajte si svoj pobyt do Chorvátska v dostatočnom predstihu a získate od nás zľavu 10%! Zľavu First minute môžete uplatniť až do konca marca 2021. Túto zľavu (na rozdiel od Last minute) môžete u pobytov do mobilhomov (Baško Polje, Adriatic - Primošten), safari bungalovov (Lošinj, Biograd na Moru a Primošten) a karavanov (Baško Polje) kombinovať s vernostnou zľavou.

Prehľad zliav First minute:

Mali Lošinj - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

Mali Lošinj - safari bungalovy PLUS: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

Biograd na Moru - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

Biograd na Moru - KIDS FRIENDLY safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

Primošten - mobilhomy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

Primošten - safari bungalovy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

Primošten - safari bungalovy PLUS: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

Baško Polje - mobilhomy: 10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

Baško Polje - karavany10% pri zaplatení zálohy 50% z ceny pobytu do 31.3.2021

VERNOSTNÁ ZĽAVA

Vernosť sa v dnešnej dobe musí náležite oceniť ... a tak sme sa pre tento rok opäť rozhodli potešiť verných klientov malou pozornosťou - zľavou 3% z ceny ubytovania. Vernostná zľava sa vzťahuje len k pobytom (min. 7 nocí) do karavanov (iba Baško Polje), safari bungalovov, mobilhomov (iba Baško Polje a Primošten). Nevzťahuje sa však na pobyty Last minute a na špeciálnu ponuku pre kolektivy. 

Pozn. : Našimi vernými zákazníkmi sú všetci, ktorí s nami za posledné tri roky vycestovali.

ŠPECIÁLNE AKCIE 2021

Pre letnú sezónu 2021 sme pre Vás opäť pripravili širokú škálu akčných týždňov, zliav, výhod a balíčkov. Veríme, že si každý z Vás nájde akčnú ponuku, ktorá úprimne poteší! Pôjdete k moru na 14 či 10 nocí a dostanete od nás 3 noci zadarmo? Alebo urobíte radosť svojim deťom a zúčastníte sa jedného z našich Family week s pestrým animačným programom? Každopádne veríme, že si každý z Vás medzi našimi špeciálnymi akciami nájde to svoje ...

FAMILY WEEK 2021 - Špeciálny týždne pre rodiny s deťmi

Myslíme opäť aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! A preto sme pre Vás pripravili už tradičné špeciálné týždne pre rodiny s deťmi. Tento rok sa budú oba dva týždne Family week konať v kempe Soline v Biograde na Moru, kde je pre Vás pripravených celkom 12 safari bungalovov, z ktorých 4 sú na mieru ušité rodinám s deťmi - tzv. Kids friendly Safari bungalovy. V rámci týchto týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti, o ktorý sa každý deň v dopoludňajších a podvečerných hodinách postarajú naši animátori, a vy si zatiaľ môžete riadne zrelaxovať.

K tejto akcii sa navyše viažu zľavy pre deti:

  • Jedno dieťa do 12-tich rokov úplne ZADARMO,
  • 2. a 3. dieťa s 20% zľavou!

Viac info k tejto špeciálnej akcii pozri FAMILY WEEK.

3 NOCI ZADARMO

Pre veľký úspech v minulých sezónach opäť prichádzame s akciou, keď od nás máte niekoľko nocí ZADARMO! Vo všetkých nižšie uvedených termínoch sú 3 noci na nás! Pre riadny odpočinok, ktorý toľko potrebujeme, totiž týždeň rozhodne nestačí!

Viac informácií pozri TU!

AKCIA "VYBER SI SVOJ TERMÍN"

Neradi cestujete cez víkend a radi by ste vyrazili na dovolenku už treba vo štvrtok? Alebo by ste sa u nás radi ubytovali len na pár nocí? Nie je problém! Vo všetkých nižšie uvedených termínoch si u nás môžete bez akýchkoľvek ďalších poplatkov objednať ľubovoľný počet nocí:

Obdobie 8.5. - 12.6. 2021

Obdobie 4.9. - 25.9. 2021

Akcia platí pre pobyty v Safari bungalovoch (Lošinj, Primošten, Biograd na Moru), v mobilných domoch (Primošten, Baško Polje) a karavany (Baško Polje).

V ostatných termínoch (teda v období 12.6. - 4.9. 2021) Vám samozrejme tiež radi vyjdeme v ústrety s individuálnym termínom Vášho pobytu, a to za príplatok 5% z ceny ubytovania.

Pobyty pre DVOJICE a JEDNOTLIVCE!

Sme si veľmi dobre vedomí, že čo sa ubytovanie v Chorvátsku týka, majú dvojice či páry, nieto jednotlivci, naozaj veľmi obmedzené možnosti. Ubytovacích kapacít pre dvoch je totiž všeobecne veľmi málo, obzvlášť potom v kempoch. Preto sme pre tých z Vás, ktorí by radi na dovolenku vycestovali len so svojou drahou polovičkou, kamarátkou či kamarátom, dcérou / synom či kýmkoľvek iným, s kým by ste radi strávili dovolenku, avšak platiť za celú štvorlôžkovej kapacitu sa Vám príliš nepozdáva, pripravili túto špeciálnu akciu! Vyhradili sme hneď niekoľko júnových a septembrových termínov vo všetkých našich kempoch, kedy za neobsadená lôžka skrátka vôbec nič nepřiplácíte, aj keď budete iba 3 alebo 2 osoby! V rámci tejto akcie pre Vás totiž platí cena za osobu ako pri plnej obsadenosti (teda pre 4 osoby - viď cenník nižšie). A v prípade, že snáď máte v pláne stráviť dovolenku úplne sami, urobí Vám táto akcia tiež určite radosť - za všetky tri neobsadená lôžka doplácate totiž úplné minimum.

Pozn. : Po sebe idúce dva termíny môžete samozrejme prepojiť a užiť si tak dovolenku na zaslúžené dva týždne!
Viac informácií pozri TU!