FIT week na Lošinji | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
FIT week na Lošinji

FIT week na Lošinji

Dať sa pred letom poriadne do kondície a zároveň si po dlhej zime oddýchnuť na slnečnej pláži? Aj tak môžete prežiť prvý júnový týždeň či nádherný koniec letnej sezóny v septembri, kedy naša cestovná kancelária organizuje športovo-relaxačný pobyt na nádhernom ostrove Lošinj. Už v minulom a predminulom roku bol náš športový týždeň, ktorý bol zameraný predovšetkým na beh, veľmi úspešný a mnohí účastníci sa už teraz tešia na ďalší turnus! Tentoraz bude náš športový týždeň nielen o behaní, ale aj o posilňovaní a skupinových cvičeniach .... Naši profi tréneri si Vás vezmú poriadne do parády! Zároveň ale samozrejme bude aj dostatok času na ten pravý dovolenkový relax a Vy sa po tomto týždni budete cítiť nielen po tej fyzickej, ale aj po psychickej stránke úplne skvele!

So sebou môžete vziať samozrejme aj svojich najbližších, ktorí sa tréningu zúčastniť nechcú, ale radi by s Vami na zájazd išli. Pre týchto účastníkov je platná cena pre doprovod.

Kde? Mali Lošinj, kemp Čikat

Kedy? 2.6. - 11.6.2017 a 15.9. - 24.9.2017

Aké ubytovanie? Safari bungalov

Čím? Autobusom z Brna

 

Cena zájazdu

296 € (cena pre sprievod: 223 €)

Cena zahŕňa: ubytovanie na 7 nocí, týždenný tréning pod vedením profesionálnych trénerov, doprava autobusom z Brna, posteľná bielizeň, pobytová taxa, služby delegáta, registračný poplatok v kempe.

Alternatívne príplatky: strava (polpenzia - 17 € / os. / Deň, večera - 12 € / os. / Deň), miestenka do autobusu - 4 € / os.,

Pozn .: účastníci budú ubytovaní po 2 osobách / Safari bungalov - každá osoba bude mať k dispozícii vlastnú spálňu (iba Váš doprovod bude ubytovaný vo Vašej spálni)

 

Svoje rezervácie môžete vykonať na tel. 00421903288572, prostredníctvom e-mailu info@atlas-adria.sk alebo na našom chate.

Budeme sa tešiť!