FIRST MINUTE 2021 | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

FIRST MINUTE 2021

FIRST MINUTE 2021

Klasický First Minute, na ktorý ste už zvyknutí, platí ako vždy až 28. 2. 2021. Vďaka situácii, keď sme v núdzovom stave a naša kancelária je zatiaľ stále podľa vládneho nariadenia uzavretá, predlžujeme First minute až do 31.3.2021! Pripravili sme pre vás špeciálnu akciu s veľkou porciou výhod, zliav a hlavne istôt !

Je nám jasné, že väčšina z Vás vníma túto dobu ako veľmi neistú, nevhodnou k akémukoľvek plánovanie... Zároveň je však ale letná dovolenka pri mori jeden z tých nejstěžejnějších bodov v roku, na ktorý sa človek naozaj teší a upína k nemu myseľ, keď dni nie sú práve jednoduché. A povedzte sami - čo by to bolo za život, keby sa nebolo na čo tešiť? :-) Preto k sezóne 2021 pristupujeme úplne pragmaticky a čo možno najbližšie k Vášmu jednoduchšiemu rozhodovanie. Skrátka tak, aby sme pokryli všetky Vaše riziká. V rámci našej akcie First minute pre Vás môžu nastať len dve varianty - buď odídete bez problémov na dovolenku alebo Vám garantujeme, že o svoje peniaze neprídete. Viac viď nižšie:

 

Špeciálne akcie First Minute 2021

1) NEMOŽNOSŤ ODÍSŤ

V prípade, že nie je možné odísť, či už z dôvodov lockdownu, uzavretých hraníc cieľovej destinácie, nemožnosti prejsť - či už maďarskú či slovinskú cestou do cieľovej destinácie v čase dovolenky, vrátime Vám peniaze (100% sumy) späť na váš účet.


2) CHORVÁTSKO - VYSOKO RIZIKOVÁ KRAJINA

Ak bude Chorvátsko v čase Vášho odchodu na zozname krajín s vysokým rizikom nákazy COVID-19, môžete si bez akýchkoľvek poplatkov presunúť termín na akýkoľvek iný neskorší termín počas sezóny 2021. Ak by snáď aj v čase náhradného termínu bolo Chorvátsko vysoko rizikové, môžu si títo FIRST MINUTE klienti bezplatne presunúť termín ešte raz! Vždy stačí nahlásiť túto zmenu termínu najneskôr 7 dní pred odchodom.


3) POISTENIE STORNA PRI OCHORENIA COVID-19

Možnosť nového poistenia od partnerskej poisťovne na storno pobytu z dôvodu choroby vrátane Covid 19. (máme na výber produkty troch veľkých poisťovní)

Ale pozor - táto akcia (resp. Predovšetkým bod 2 - možnosť bezplatnej zmeny termínu) sa týka len tých, ktorí si svoj pobyt objednajú (vr. Úhrady zálohy 50%) najneskôr do 31.3. 2021.

Tieto výhody Vám tak môže ušetriť veľa peňazí a hlavne pridať na pokoji! Bez obáv si tak môžete už teraz zaistiť Vašu dovolenku a nemusíte čakať až budú termíny a destinácie pred letom "prebrané"! :-) A v neposlednom rade tak samozrejme môžete využiť našu zľavu FIRST MINUTE 10%!

 

A čo viac? Súťaž o dovolenku úplne ZADARMO!

Ešte je tu jedna veľká vec, prečo uvažovať o letnej dovolenke s ATLAS Adria už teraz!

Všetci, ktorí si totiž svoju dovolenku objednajú do spomínaného 31. 3. 2021 (so zložením zálohy 50%), budú automaticky zaradení do našej veľkej súťaže o letnú dovolenku! V polovici januára bude vyžrebovaný jeden šťastlivec (pred kamerami), ktorý získa svoju objednanú dovolenku úplne ZADARMO (uhradenej peniaze za zálohu mu pristanú späť na účte)! Prajeme Vám veľa šťastia!

Všetky ďalšie informácie o zlosovania nájdete TU.

FIRST MINUTE 2021