Bežecký kemp - Chorvátsko | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více

Bežecký kemp - Chorvátsko

Beh je fenomén dnešnej uponáhľanej doby, kedy je tento šport vzhľadom na svoju finančnú i časovu nenáročnost ideálnou aktivitou pre každého. A predovšetkým skvelým osviežením tela aj mysle v náročných dňoch. Počet priaznivcov behu neustále narastá a s nimi samozrejme aj záujem o akcie s behom spojené. Práve preto sme sa rozhodli, že pre Vás usporiadame bežecký kemp v nádhernom prostredí chorvátskeho ostrova Lošinj. Nielenže si skvele zabeháte pri mori pod vedením profíka, ale navyše si vo voľnom čase užijete kúpanie, opaľovanie, prechádzok, skrátka toho pravého dovolenkového relaxu.

Pre koho je zájazd určený?

Pre všetkých, ktorí milujú beh. Či už ste úplní začiatočníci alebo pokročilejšie, nech ste mladší alebo starší, nech ste žena alebo muž - všetkým sa tréner Jan Kohut bude venovať s rovnakým nadšením a profesionálnym prístupom a program bude prispôsobený tak, aby maximálne vyhovoval všetkým účastníkom bežeckého kempe. Jedinou podmienkou je vek nad 18 rokov.

Kto Vás povedie?

Jeden z najlepších bežcov v Českej republike - Jan Kohut.

Jan Kohut je elitnej český bežec, kondičný a bežecký tréner, inštruktor fitnes a lyžovanie. Trénerskej činnosti sa Honza venuje od roku 2012 a pripravuje ako začiatočníkov a pokročilých, tak aj vrcholových športovcov - od detí až po dospelých.

Honza má za sebou samozrejme tiež nespočetne úspechov, ako napríklad:

- niekoľkonásobný majster Moravy a Sliezska
- 2. miesto v Českom pohári
- 3. miesto na Majstrovstvách republiky extrémnych štafiet
- dvakrát 5. miesto na Majstrovstvách republiky v polmaratóne
- medailista na Majstrovstvách SR dužstev
- účasť na Pohári majstrov európskych krajín
- umiestnenie v TOP 3 na mnohých prestížnych slovenských závodoch
- vlastný bežecký tím (relax-fit-team.cz) - účastní pretekoch po celej SR vrátane tímových pretekov

Aký bude program?

Celý program bude koncipovaný tak, aby vyhovoval naozaj všetkým. V pláne je nielen tréning ako taký, ale aj odborné prednášky, diskusie, spoločný odpočinkový program či záverečný závod.

Detail Programu

A aké sú termíny a ceny kempov?

Na Lošinji sa bude behať v celkom štyroch týždňových termínoch. Nielenže si tak pohodlne vyberiete termín, ktorý Vám naozaj vyhovuje, ale tiež sa tak Honza bude môcť intenzívnejšie venovať menšiu skupinke bežcov v každom termíne.

Pre každý termín je maximálna kapacita 20 osôb. Minimálna hranica, aby sa kemp uskutočnil je 8 osôb.

1. termín: 30.5. - 6.6. 2015

Cena: 252 EUR, cena pre sprievod: 165 EUR

2. termín: 20.6. - 27.6. 2015

Cena: 278 EUR, cena pre sprievod: 190 EUR

3. termín: 5.9. - 12.9. 2015

Cena: 252 EUR, cena pre sprievod:165 EUR

4. termín: 12.9. - 19.9. 2015

Cena: 238 EUR, cena pre sprievod: 150 EUR

Uvedené ceny zahŕňajú: ubytovanie / 7 nocí, doprava z Bratislavy klimatizovaným autobusom, sedemdňovej bežecký tréning pod profesionálnym vedením a pobytovú taxu.

V prípade, že nemáte záujem o autobusovú dopravu, je cena zájazdu vo všetkých termínoch o 86 EUR nižšia. Parkovné pre Vaše auto je potom 3 EUR / noc.

Stravovanie (polpenzia, plná penzia) v kempovej reštaurácii samozrejme možné doobjednať, a to za ceny, ktoré Vám v prípade záujmu radi v CK oznámime.

So sebou môžete vziať samozrejme aj svojich najbližších, ktorí sa tréningov zúčastniť nechcú, ale radi by s Vami na zájazd išli. Pre tieto účastníkov je platná cena pre doprovod.

 
CHCEM SA registovať

Ako vyzerá ubytovanie?

Ubytovaní budete v kempe cikať v dvojlôžkových či štvorlôžkových drevených chatkách s plne vybavenou kuchynkou. Chatky sú umiestnené ihneď vedľa zrekonštruovaného a vždy čistého sociálne zariadenie. Ubytovanie v kempových kapacitách skvele dokresľuje celý koncept zájazdu, ktorý má byť v znamení veľmi aktívneho týždňa stráveného v prírode - na čistom morskom vzduchu.

Zaujala Vás naša ponuka bežeckého zájazdu? Registujte sa!

Páči sa Vám celá myšlienka a radi by ste sa tejto skvelej počas nabitej akcie zúčastnili? V tom prípade nie je nič jednoduchšie, než sa na Vami vybraný termín (termíny) registrovať.

CHCEM SA registovať