Akcia No name - destinácia ako prekvapenie! | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více

Akcia No name - destinácia ako prekvapenie!

Dovolenka v Chorvátsku je pre Vás jasná voľba? Radi spoznávate nové miesta a nepatríte medzi tých, ktorí by nutne museli každý rok na rovnaké miesto v Chorvátsku? V tom prípade čítate tie správne riadky. Za jedinečnú cenu 180, -€ / os. Vám totiž zaistíme týždennú dovolenku v Chorvátsku v chatke / karavane, vrátane autobusovej dopravy! A to v akomkoľvek termíne v období 3.7. - 23.8. 2015 (ubytovanie sobota-sobota) Destináciu pre Vás však vyberáme my! Ušetríte tak nielen peniaze, ale aj čas, ktorý by ste strávili pri vyberaní destinácie :)  Či tento rok pôjdete do kempu Baško Polje (letovisko Baška Voda), na  Mali Lošinj, do Pakoštane či do Primoštenu sa od nás dozviete až prostredníctvom ubytovacieho poukazu, ktorý dostanete cca 7 dní pred odchodom.

Stále váhate, či tento rok  dovolenku v Chorvátsku tak trochu netradičným spôsobom? Presvedčte sa o tom, že či už Vás pošleme kamkoľvek z týchto štyroch destinácií, rozhodne neoľutujete:

Mali Lošinj

Nádherný divoký ostrov s výbornými podmienkami pre turistiku a cyklistiku. Oblasť je turistami hojne vyhľadávaná, a to predovšetkým vďaka priaznivej  klíme ostrova (ostrov je častým útočiskom pre alergikov, astmatikov ...), krásne divokej prírode s hojnou vegetáciou a kúpanie v čistom mori. Ak budete mať šťastie, je pomerne veľká pravdepodobnosť, že tu narazíte na delfíny, ktorí sa v celej oblasti (práve vďaka čistému moru) často vyskytujú. Kemp Čikat je veľmi pekne udržiavaný, nájdete tu všetko, čo je potrebné - samoobsluhu, niekoľko reštaurácií, volejbalové ihrisko, neďaleko od kempu aj basketbalové ihrisko a tenisové kurty. Od roku 2015 je v kempe dokonca plánovaný veľký aquapark s vyžitím pre malých aj  veľkých!
V kempe Čikat Vás radi ubytujeme v chatkách typu A aj typu B (dvojlôžkové i štvorlôžkové). Fotogalériu a viac informácií nájdete TU.

Pakoštane

Malebné mestečko s pokojnou rodinnou atmosférou. Z pláží rôznorodého charakteru (okruhliaky, piesok aj betónové pláty medzi skalkami) si môžete vychutnávať výhľad na čarovné malé ostrovčeky, ktoré sú od pobrežia tak blízko, že na ne tí zdatnejší plavci i doplávajú. Pakoštane má ideálnu polohu pre tých, ktorí uprednostňujú aktívnejší dovolenku s vychádzkami  do okolia. V kempe si môžete zapožičať bicykel a vyjsť napríklad do blízkeho Biogradu na moru. Či navštíviť jeden z troch národných parkov - Kornati, Krka a Paklenica, ktoré bezpochyby stoja za návštevu. Napríklad na Kornatské ostrovy sa dostanete výletnou loďou, ktorá vypláva priamo z prístavu v Pakoštane. Ihneď za mestečkom sa tiež rozprestiera najväčšie sladkovodné jazero v Chorvátsku (Vranské jazero), kde si na svoje prídu predovšetkým milovníci rybolovu, ale aj obdivovatelia vodného vtáctva. V termínoch 11.7. - 18.7. a 15.8. - 22.8. 2015 máme navyše pripravený vlastný animačný program pre deti priamo v kempe Cuka - viď Family week.
V Pakoštane (v našom súkromnom kempe Cuka) Vám radi ponúkneme ubytovanie v chatkách typu A (dvojlôžkové i štvorlôžkové). Viac info o Pakoštane - TU.

Primošten

Toto miesto s najväčšou pravdepodobnosťou poznáte z mnohých propagačných materiálov Chorvátska. Mestečko, ktoré sa rozkladá čiastočne na pevnine a čiastočne na bývalom ostrovčeku, si zaručene zamilujete pre jeho čarovné úzke uličky a nádherné výhľady do okolia z najvyššieho bodu v meste - od kostola sv. Jiřího. Ale aj pre tých, ktorí majú radšej trochu aktívnejšiu dovolenku je Primošten ideálnou destináciou - v Primoštene sa nachádza škola jachtingu, škola potápania, windsurfingu aj rôzne typické vodné atrakcie ako vodné skútre, jazda na nafukovacích kruhoch, na banáne či let  padákom za loďou. Večer potom môžete zavítať do jedného z najznámejších a najväčších klubov v Chorvátsku vôbec - klubu Aurora. V kempe Adriatic, ktorý je od Primoštenu vzdialený asi 2 km, Vás ubytujeme taktiež v chatkách typu A. A pozor - ubytovanie je tu v bezprostrednej blízkosti od pláže (40-100m), môžete tak počúvať "burácanie" more aj priamo od chatky!
 
Fotogalériu a viac info nájdete TU.

Baška Voda

Jedno z najobľúbenejších letovísk na Makarskej riviére. Zaručene Vás tu uchváti veľkolepá scenéria horského masívu Biokovo, ktorý sa tiahle po celej dĺžke pobrežia v tejto oblasti. Nádherné kamienkové pláže v kempe Baško Polje sú jedným z dôvodov, prečo sa sem turisti tak radi vracajú. A nielen preto - letovisko Baška Voda ponúka všetko, čo je pre letnú dovolenku pri mori treba - plážové bary so živou hudbou, kaviarne, reštaurácie, diskotéky, množstvo obchodíkov a stánkov so suvenírmi, prístav plný výletných lodí a vodných atrakcií nielen pre deti .. . Ak vyberieme pre Vás práve túto destináciu, budete ubytovaní v štvorlôžkových klimatizovaných karavanoch (+ možnosť prístelky) s priestrannou zastrešenou teraskou.

Viac info TU.

Prijímate výzvu? :)

Či už pre Vás teda v rámci akcie No name vyberieme Pakoštane, Mali Lošinj, Bašku Vodu či Primošten, sme presvedčení, že budete spokojní! Každé miesto má skrátka to "svoje". A vy tam môžete byť už prvý týždeň v júli za špeciálnu jednotnú cenu 180, -€ / os. / 7 nocí pobytu vrátane autobusovej dopravy (bez ohľadu na celkový počet osôb - neobsadené lôžka sa u tejto akcie nedoplácajú!).

Cena zahŕňa: ubytovanie na 7 nocí, autobusovú dopravu, posteľnú bielizeň, zákonné poistenie CK proti insolventnosti, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe, DPH.
Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 14 € / noc, os. 12-18 rokov: 8 € / noc), cestovné poistenie.

Na akcii nie je možné uplatniť žiadne ďalšie zľavy a výhody, s výnimkou ubytovania zdarma pre jedno dieťa do 6-tich rokov (dieťa platí len dopravu autobusom: 78 EUR).

Pre objednávky zájazdu v rámci akcie No name nás kontaktujte telefonicky, e-mailom, na chatu alebo prostredníctvom dopytového formulára TU.