Apartmány Rogoznica | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ zájazdu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Apartmány Oliver 

Apartmány nájdeme na 1. poschodí jednoposchodového domu, apartmánysú úplne nové a moderne zariadené.

Určené sú pre 3-4 osoby,  vybavené sú spálňou s dvojlôžkom, dennou miestnosťou s rozkladacím gaučom, novým sociálnym zariadením, kuchynkou s chladničkou, kávovar, varnou kanvicou a základným vybavením pre varenie. Obidva apartmány sú klimatizované s možnosťou využitia balkónu, z ktorých je výhľad na more.

Apartmány sa nachádzajú v mestečku Rogoznica, ktoré leží 10 km od mesta Primošten a 38 km od mesta Šibenik. Je to menšie a kľudné mestečko, ideálne pre kľudnú dovolenku. Rogoznica je najmä jachtárskym prístavom Marina Frapa, ktorý je od roku 2007 vyhlásený ako jeden z najlepších jachtárskych prístavov na svete. Mesto Vám ponúkne nielen k prehliadke svoju historickú časť s kostolom Sv. Nikoly, ale aj služby moderného rázu, reštaurácie, kaviarne, pekárne, zmrzlinové a zeleninové stánky, požičovne športových potrieb a atrakcie prímorského miesta. V novej časti Rogoznice môžte využiť služby informačného centra s pripojením na internet. V meste sa konajú rôzne večerné kultúrne podujatia pod šírym nebom počas celého leta.

Pláže sú tu prevažne štrkovité, alebo s betónovými plošinami medzi kameňmi.

 

Najpredávanejšie zájazdy