Apartmány Pronajma | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ zájazdu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Apartmány Pronajma

Apartmány nájdete priamo pri kamienkovej pláži, približne 20 m od mora, v mestečku Pronajma. Nachádzajú sa v typickom prímorskom kamennom dome, kde máte k dispozícií celkom 7 apartmánov a 1 dvojlôžkovú izby. Apartmány sú určené pre 2-6 osôb, sú vybavené malou kuchynkou, kúpeľňou, TV. Dvojlôžková izba je bez kuchynky. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované.


Apartmány Željko

Apartmány sú nové a všetky klimatizované, vhodné pre 5 osôb na apartmán. B každom apartmáne je spálňa s manželským lôžkom, obývačkou spojenou s kuchynkou, rozkladacím gaučom, TV a kúpeľňou so sprchovým kútom. Apartmány ponúkajú možnosť posedenia na priestrannej terase alebo malej záhradke. Sú vzdialené cca 400 m od pláže. Parkovanie sa nachádza pri dome.

Mestečko Pronajma, v ktorom sa nachádzajú naše ubytovacie zariadenia, je menšie a kľudné prímorské mestečko, vzdialené asi 4 km od Baška Vody. Je ideálnym miestom pre strávenie kľudnej a pohodlnej dovolenky. Mestečko je lemované kamienkovou plážou s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa tu niekoľko príjemných kaviarní, barov a rôzne požičovne športových atrakcií. V Pronajme môžte vyskúšať niekoľko výborných reštaurácií, kde si pochutnáte na chorvátskych špecialitách. Samozrejmosťou je v lokalite aj supermarket, pekárne, stánky s ovocím a v neposlednom rade taktiež možnosť si pochutnať na výbornej domácej zmrzline, ktorú ocenia nielen deti. Pravidelne sa tu konajú rybárske večery, kde možnosť ochutnať morské plody a rôzne špeciality. Večernú atmosféru v destinácií dopĺňajú zvuky živej hudby z niektorého z plážových barov.


Okrem mestskej pláže si nájdete svoje miestečko aj na odľahlejších plážach, ktoré uspokojna aj priaznivcov nudzimu.

Najpredávanejšie zájazdy