Baška Karavany | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ zájazdu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Karavany Lux

Klimatizované karavany majú dve spálne a stanovú predsieň. Sú umiestnené v blízkosti sociálneho zariadenia a pláže. Sú vybavené pre 4-5 osôb. Kuchyňa je plne vybavená ( mikrovlnná rúra, varič, chladnička, rýchlovarná kanvica, riad, gril, stôl, stoličky, ventilátor, vankúše, deky a osvetlenie). Karavany majú rozmer cca 6 x 2 m. V stanoch, ktoré nadväzujú na karavan sú drevené podlahy. Tam je umiestnená kuchynská linka. Pred stanom je posedenie kryté slnečníkom. Potrebné je vziať so sebou posteľnú bielizeň.  

Baška

Mesto Baška je najobľúbenejšie miesto na ostrove Krk je naozaj perlou chorvátskeho Jadranu. Pýši sa takmer dvojkilometrovou plážou. Baška je každoročne vyhľadávaným cieľom českých a slovenských turistov idúcich k moru. Jedinečná ostrovná atmosféra, biele kamienkové pláže, krásne more a impozantné hory Vám poskytnú ideálnu atmosféru pohodlnej dovolenky.

Baška svojim prostredím a krásou okúzlila aj Emila Geistlicha. Ktorý bol riaditeľom jednej z pražských tlačiarní. Aj vďaka nemu navštevujú Češi Jadranské pobrežie a taktiež vybudoval v Baške morské kúpele. Dnes v meste môžte nájsť bronzovú bustu.

Kemp Zablacé

Kemp ma 3* a je kvalitne vybavený. Je neďaleko centra mesta Baška. Jeho veľmi dobrá poloha zaručí dosah všetkých služieb, obchodov, reštaurácií a kaviarní. Kemp je štandardne vybavený sociálnym zariadením, obchodom s potravinami. K atraktívnej dovolenke prispievajú miestne cyklotrasy, približne 70 km turistických trás, tenisové kurty, fotbalové a beach-volejbalové ihriská, ping-pong, minigolf a iné. V novom otvorenom Wellness centre v Baške nájdete vonkajšie aj vnútorné bazény ( pre návštevníkov kempu - zdarma ), fitness, saunu a masáže. Zdravotné stredisko a stomatológ je v mieste.

Webkamera Baška

Najpredávanejšie zájazdy