Baška | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ zájazdu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

 

Baška je obec, ktorá sa nachádza na juhovýchodnom pobreží ostrova Krk. Je veľmi obľúbeným letoviskom najmä českých a slovenských turistov. Už začiatkom 20. storočia Češi a Slováci začali navštevovať Bašku a postavili tu aj jeden z prvých hotelov. Pred prvou svetovou vojnou tu bol založený Klub českých turistov Baška.

Medzi najvyhľadávanejšie pláže patrí Rajská pláž, ktorá má dĺžku približne 2km a bola vyznamenaná Modrou vlajkou. Navštívte morské akvárium, ktoré sa nachádza priamo v meste, o rozlohe 200m². Najzaujímavejšie živočíchy sú tu chobotnice, langustry, murény.

Na ostrov premáva trajekt z osady Valbinska. Priamo z prístavu môžete podniknuť výlet na ostrov Rab, Goli, Sveti Grgur. Počas celej letnej sezóny sa tu konajú rôzne kultúrne akcie. Najpopulárnejšou je Deň obce Baška, kde je široká ponuka rôznych gastronomických špecialít a bohatý zábavný program.

 

Často sa stáva, že si ľudia pletú "Baška" a "Baška Voda". Baška sa nachádza na ostrove Krk, Baška Voda v južnej Dalmácií.

 

Ubytovanie Baška

Naše ubytovanie sa nachádza v kvalitnom trojhviezdičkovom kempe Zablače, neďaleko centra mesta Baška. Ide o klimatizované karavany novšieho typu s dvoma spálňami, vhodné pre pobyt 4-5 dospelých osȏb. K najnovším atrakciám Bašky patria Wellness centrum, ktoré je pre návštevníkov kempu zdarma, čo je jedným z dȏvodov, prečo toto letovisko mȏžeme odporučiť nielien rodinam s deťmi.


                        Láka  Vás stredisko Baška? Pozrite sa na ponuku ubytovania.

Najpredávanejšie zájazdy