Baška Voda - Apartmán | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Baška Voda - Apartmán

Apartmány Valentino

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná

Pláž: kamienková

Možnosti v mieste: reštaurácie, bary, kaviarne, diskotéky, samoobsluhy, pekárne, stánky, atrakcie pre deti, vodné atrakcie, tenisové kurty, volejbalové ihriská, požičovne bicyklov, skútrov, kultúrne večery.

Popis miesta

Nádherné kamienkové pláže, priezračné more, a dychberúci výhľad na horský masív. To je letovisko Baška Voda. Jedno z najnavštevovanejších turistických stredísk. Baška Voda patrí k tým živším turistickým strediskám, kde nie je o zábavu núdza. Plážové bary so živou hudbou, kaviarne, diskotéky, množstvo obchodíkov a stánkov so suvenírmi, prístav plný výletných lodí a vodných atrakcií. Avšak nielen za zábavou, ale predovšetkým za nádhernými prírodnými scenériami sa sem - do živého letoviska Baška Voda - stojí za to vypraviť.

NÁŠ TIP! Živá kamera priamo z mestečka Baška Voda TU!

Ubytovanie - apartmány Valentino, Baška Voda

Apartmány Valentino sú naozaj veľmi pekné, takmer nové apartmány v kľudnej časti Bašky Vody, asi 300 m od mora. Veľkou devízou apartmánov je vonkajší bazén za domom, ktorý môžu bez obmedzenia využívať všetci naši klienti. V dome sa nachádza celkom 5 apartmánov, pričom každý má k dispozícii plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu a balkón či lodžii. Samozrejmosťou každého apartmánu je klimatizácia, sat. TV a Wi-Fi. Zastrešená parkovacia miesta sú priamo pri dome. Celý dom je k dispozícii len klientom našej CK.

Ako bonus dostanú všetci hostia ubytovanie v apartmánoch Valentino jedinečnú zľavu 15% do obľúbeného fast foodu Valeo na kraji mestečka, a to neobmedzene na celý pobyt a na všetko jedlo i pitie (vr. piva).

Apartmán I. - apartmán pre 2-3 osoby. Apartmán sa nachádza v 2. poschodí domu a má k dispozícii 1 spálňu s dvojlôžkom a dennú  miestnosť s kuchyňou a rozkladacou pohovkou. Zo spálne je vstup na balkón s výhľadom na nádherné pohorie Biokovo.

Apartmán II. - apartmán pre 4 osoby. Mezonetový apartmán, ktorý sa taktiež  nachádza v 2. poschodí domu. V spodnej časti apartmánu je jedna spálňa s dvojlôžkom a denná miestnosť s kuchyňou a vstupom na balkón. V hornej časti je potom ďalšia spálňa s dvoma samostatnými lôžky.

Štúdio pre 2 osoby - štúdio sa nachádza ako jediné z ubytovacích kapacít už na prízemí. Jedná sa o jednu miestnosť, kde je menšia kuchynka, dvojposteľ, úložné priestory a vstup do kúpeľne. Štúdio nemá vlastný balkón, ale pred jeho vchodom majú klienti k dispozícii oddelenú časť spoločného dvora, kde je možné umiestniť jedálenský stôl.

Možnosti

 • celodenné výlety loďou s programom na okolité ostrovy Brač, Hvar
 • neďaleké mestečko Baška Voda s širokým kultúrnym i športovom vyžití
 • autobusom do Splitu, Makarskej, Dubrovníka
 • ojedinelé podmienky pre cyklo i horskú turistiku
 • možnosť zapožičania športových potrieb u delegátov našej CK v autokempe Baško Polje
 • prechádzky do mestečiek Baška Voda, Brela, Promajna, Krvavica, Makarska

Termín a ceny

Uvedené ceny sú vždy za osobu v apartmáne / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie, autobusovú dopravu (len v prípade zájazdov autobusom), klimatizáciu, posteľnú bielizeň a uteráky, zákonné poistenie CK pre prípad úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, záverečné upratovanie.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2 € / noc, os. 12-18 rokov: 1,2 € / noc), cestovné poistenie, parkovné (3 € / noc).

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 8 € / noc - domáce zvieratko
 • 55% z ceny - prístelka pre deti do 15 rokov (možné len pri apartmáne I. a II.)

ZĽAVY pre ubytovanie Baška Voda - apartmán:

 • Jedno dieťa do 6 rokov (5,99) v apartmánu  ZADARMO - bez nároku na lôžko
 • 3% vernostná zľava (nie je možné kombinovať so zľavou Last minute)
Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena
Budík - symbol pro last minute Od: 08.09.17
Do: 17.09.17
7 Bus 177€
Opýtať sa na zájazd
Budík - symbol pro last minute Od: 09.09.17
Do: 16.09.17
7 Auto 94€
Opýtať sa na zájazd
Budík - symbol pro last minute Od: 16.09.17
Do: 23.09.17
7 Auto 86€
Opýtať sa na zájazd
Budík - symbol pro last minute Od: 23.09.17
Do: 30.09.17
7 Auto 77€
Opýtať sa na zájazd

Doprava

A) Autobusová doprava - Chorvátsko

Je zabezpečená z Bratislavy vždy v popoludňajších hodinách dňa uvedeného v cenníku (vždy piatok alebo utorok). 

Pre Vašu istotu a pohodlie pri cestovaní sme pripravili rezervačnú ponuku miesteniek za úhradu 4,-€ / osobu. Vydaná miestenka garantuje vybrané sedadlo pri ceste z Bratislavy do cieľového miesta a späť. V prípade záujmu si miestenku musia kúpiť všetky osoby uvedené v Zmluve o zájazde.

Ceny za autobusovú dopravu z Bratislavy:

Mali Lošinj, Veli Lošinj, Brela, Baška Voda, Promajna, Podgora: 87 € / os.
Pakoštane, Primošten: 80 € / os.
Čiovo: 83 € / os.

B) Vlastná doprava

Klienti idúci vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov ai. v "Pokynoch na cestu", ktoré zasielame 7-10 dní pred odchodom. Klienti idúci vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

Poistenie

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od níže uvedených českých pojišťoven. Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři. Pojistné plnění bude probíhat vždy v Kč, na Eura bude částka převedena dle aktuálního kurzu příslušné banky.

 A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4  5,42 Eur 2,71 Eur 10,85 Eur
8 8,64 Eur  4,32 Eur 17,28 Eur
10 10,78 Eur 5,39 Eur 21,57 Eur
12 12,92 Eur 6,46 Eur 25,85 Eur
15 16,21 Eur 8,10 Eur 32,42 Eur
22 21,57 Eur 10,78 Eur 43,14 Eur
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů
 

B) UNION pojišťovna a.s., za příplatek viz tabulka    

Evropa (riziková skupina TURISTA) Dospělý Dítě do 15ti let
balíček A30 1,29 Eur 0,90 Eur
balíček A60 1,79 Eur 1,07 Eur
balíček A90 2,14 Eur 1,25 Eur
Pojištění obsahuje:
 • LVZ (léčebné výlohy v zahraničí) – plnění 7 .000.000 Kč (obsahuje ambulantní ošetření, předepsané léky, hospitalizace, převoz do a z nejbližšího zdravotnického ošetření, přeprava zpět do vlasti, ubytování spolucestující blízké osoby, přeprava tělesných ostatků, nákup či oprava dioptrických a protetických pomůcek, ošetření zubu, náklady na cestu a ubytování jedné blízké osoby)
 • asistenční služby v zahraničí – plnění bez limitu
 • pojištění zavazadel – plnění 18.000 Kč – poškození, zcizení, zničení, ztráta
 • pojištění odpovědnosti – na zdraví či smrti – 2.500.000 Kč, na věci či zvířeti – 1.000.000 Kč
 • úrazové připojištění – trvalé následky úrazu – 180.000 Kč, smrt v důsledku úrazu 90.000 Kč
 • storno pojištění - do 15.000 Kč/osoba – 20% spoluúčast – onemocnění, úraz, živelná pohroma, trestný čin (oběť) , smrt pojištěného, úmrtí blízké osoby – plnění 100%
 • pojištění nevydařené dovolené
 • pojištění zvýšených nákladů na zpětnou přepravu
 • pojištění doprovodu
 • pojištění předčasného návratu a nečerpaných služeb
 • pojištění cestovních nákladů v případě nepojízdného vozidla
 • pojištění zpoždění hromadného dopravního prostředku
 • pojištění opožděného nástupu na zájezd
 • Čísla 30, 60, 90 znamenají cenu zájezdu, od toho se tedy vybírá pojištění

 

C) UNION Pojišťovna a.s. za příplatek 0,86 Eur / os. / den

Pojištění obsahuje:


 •  LVZ (léčebné výlohy v zahraničí) – plnění 4 .000.000 Kč (obsahuje ambulantní ošetření, předepsané léky, hospitalizace, převoz do a z nejbližšího zdravotnického ošetření, přeprava zpět do vlasti, ubytování spolucestující blízké osoby, přeprava tělesných ostatků, nákup či oprava dioptrických a protetických pomůcek, ošetření zubu, náklady na cestu a ubytování jedné blízké osoby)
 • asistenční služby v zahraničí – plnění bez limitu
 • pojištění zavazadel – plnění 10.000 Kč – poškození, zcizení, zničení, ztráta
 • pojištění odpovědnosti – na zdraví či smrti – 2.500.000 Kč, na věci či zvířeti – 1.000.000 Kč
 • úrazové připojištění – trvalé následky úrazu – 180.000 Kč, smrt v důsledku úrazu 90.000 Kč
 • storno pojištění - do 15.000 Kč/osoba – 20% spoluúčast – onemocnění, úraz, živelná pohroma, trestný čin (oběť) , smrt pojištěného, úmrtí blízké osoby – plnění 100%
 • pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akci – plnění 1.000.000 Kč – vyhledávání osob, vysvobozování, přeprava, přeprava tělesných ostatků
  Pojištění zrušení objednaných služeb lze sjednat za podmínky, že jej klient sjedná do 2 dnů ode dne zakoupení pojišťované služby.

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár