Doprava | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Doprava

Poďte s nami autobusom do Chorvátska!

A) Autobusová doprava - Chorvatsko

 Autobusová doprava do Chorvátska je zabezpečená z Bratislavy, a to vždy v podvečerných hodinách dňa uvedeného v cenníku.

 Pre Vašu istotu a pohodlie pri cestovaní môžete využiť rezervačnú ponuku miesteniek za úhradu 4,-€ / osoba. Vydaná miestenka garantuje vybrané sedadlo pri ceste z Bratislavy do cieľového miesta a späť. V prípade záujmu si musia kúpiť miestenky všetky uvedené osoby v ZoZ.

Ceny za autobusovú dopravu z Bratislavy a späť:

Mali Lošinj, Veli Lošinj, Brela, Baška Voda, Promajna, Podgora: 87,- €/ os.

Pakoštane, Primošten: 80,-€ / os.

Čiovo: 83,- € / os.

O cenách samostatnej autobusovej dopravy (bez objednávky ubytovania) sa môžete informovať v našej cestovnej kancelárii.

B) Vlastní doprava

Klienti s vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov ai. v "Pokynoch na cestu", ktoré zasielame 7-10 dní pred odchodom. Klienti s vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

C) Skupinové zájezdy

Pre skupinové zájazdy je autobusová doprava do Chorvátska zabezpečená z Bratislavy, príp. za zmluvné príplatky odkiaľkoľvek zo SR. Podmienkou pre objednávateľa skupinového zájazdu je využitie zmluvného autobusového dopravcu CK Atlas Adria, sro a počtu min. 16 platiacich osôb z jedného odchodového miesta. Prípadné doplnenie zostávajúcich miest v autobuse ďalšími klientmi CK neoprávňuje objednávateľa skupinového zájazdu požadovať od nich alebo od CK akýkoľvek príspevok na zmenu trasy.

Autobusy sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, kávovarom a DVD prehrávačom. V priebehu jazdy je možnosť občerstvenia chladenými a teplými nápojmi, ktoré zakúpite u vodičov. Podľa možností pridávame prívesné vozíky pre zvýšenie pohodlia cestujúcich. Odchod z Bratislavy je vždy poobede, návrat v dopoludňajších hodinách. Cestovanie trvá približne 14 až 19 hodín, v závislosti na vzdialenosti pobytového miesta z Bratislavy. Všetky autobusy potom pokračujú Maďarskom. V priebehu cestovania budú bezpečnostné a hygienické zastávky podľa situácie - minimálne však raz za 3 hodiny. Na ostrov Cres sa autobus prepravuje trajektom, ktorého plavba je cca 25 minút. Cestovná kancelária nezodpovedá za prípadné zdržanie autobusu trasou z dôvodu preťaženia ciest či hraničných prechodov, obchádzky alebo vplyvom živelnej udalosti.